Ada Prestij İSG

Şirketimiz, 2005 yılından günümüze İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri alanında danışmanlık hizmeti ile başladığı faaliyetlerine, ortak sağlık ve güvenlik birimleri ile devam ettirmektedir.

Hizmet alanındaki başarısıyla taktir toplayıp kendisinden bahsettiren Ada Prestij İSG, vermiş olduğu danışmanlık ve eğitimlerde, profesyonellerin tercih ettiği şirketler arasında yerini almıştır. Çözüm odaklı hizmet sunan şirketimiz, iş yerleri için tanımlanmış olan yasal yükümlülükleri yerine getirmek üzere, mevzuat hükümleri çerçevesinde sektördeki varlığını sürdürmekte ve her geçen gün referansını genişletmektedir.

“Misyonumuz”

Hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir marka olabilmek.

“Vizyonumuz”

İş Sağlığı ve Güvenliği Sektöründe, sürekli eğitime açık ve mevzuatlara uygun hizmetler sunarak, ülkemizdeki markaların bu ihtiyacını karşılayan şirketler arasında lider konumda olmak ve ülkemizin sektördeki başarısını üst seviyede tutmak.

“Politikamız”

Yasal mevzuatlara uymak, müşteri memnuniyeti, zamanında hizmet teslimi, ekip çalışması ile doğru bilgi alışverişi ve aktarımı yapmak, sürekli kendimizi geliştirmek.